BİYOTEKNOLOJİK İLAÇLAR

Biyolojik ve Biyobenzer Ürünlerin Üretimi, Kalitesi, Preklinik-Klinik Çalışmaları ve Güvenliliği


BIOEXPO Yaşam Bilimleri Platformu | 7-9 NİSAN 2021

Biyoteknoloji ve Biyobenzer İlaçların tematik olarak işlendiği BIOEXPO Yaşam Bilimleri Platformu
7-9 Nisan 2021 tarihleri arasında TİTCK, TÜSEB ve Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Biyoteknoloji Anabilim Dalı katkıları ile düzenlenecektir.

Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği olarak kurumsal sponsor olduğumuz “ Biyobenzer İlaçlarda ArGeden Regülasyona Güncel Yaklaşımlar “ Sempozyumu 8-9 Nisan 2021 tarihleri arasında BIOEXPO ile eş zamanlı çevrimiçi düzenlenecektir.

Sempozyum açılış konuşmalarını TİTCK Başkanı Doç. Dr. Tolga TOLUNAY ve TÜSEB Başkanı Prof. Dr. Erhan AKDOĞAN ve Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Biyoteknoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ali Demir SEZER yapacaklardır. Sempozyum 2 gün ve 8 oturumdan oluşmaktadır.

Biyobenzer İlaçlar sempozyumunun ilk günü olan 8 Nisan 2021 günü 16:00-17:30 saatleri arasında düzenlenecek Prof. Dr. Ali Demir SEZER’in başkanlık yapacağı “ Biyobenzer İlaçlarda Regülasyon, Proje Destek Programları ve Fikri Haklar “ panelinde de derneğimiz Genel Sekreteri Ümit DERELİ panelistler arasında olacaktır.

Sempozyumun ikinci günü olan9 Nisan 2021 tarihinde AIFD moderasyonunda 12:40-14:10 saatleri arasında Ümit DERELİ’nin başkanlığında “ Biyoteknolojik İlaçlarda Sürdürülebilirlik İçin Küresel ve Ulusal Yaklaşımlar “ Panelimiz gerçekleşecektir. Panelimizin konuşmacıları, Prof. Dr. Alper B. İSKİT, Prof. Dr. İrfan ÇİÇİN, Prof. Dr. Muhlis Cem AR ve Güray KARACAR olacaktır.

BIOEXPO Online 2021 ile eş zamanlı 7-9 Nisan tarihleri arasında izleyebileceğiniz etkinlikler;
* Biyobenzer İlaçlar Sempozyumu
* Öncelik Biyogüvenlik Paneli
* Biyogirişimcilik Zirvesi
* Tanı Teknolojileri Paneli
* Bio İstanbul
* Nanoteknoloji Gelecek
* Teknik Seminerler

Yaşam bilimleri endüstrisinin bu büyük buluşmasına kamu otoritesi, akademi, endüstri ve genç bilim insanlarından 1.500 e yakın konu uzmanı katılacaktır. Tüm katılımcılar ile online chat ve görüntülü görüşme ve bilgi alabileceğiniz Bioexpo dijital platforma online kayıt olabilirsiniz.

Kitap içerikleriyle ilgili etkinliklerden haberdar olmak için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.